Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
18.12.2014 18:00
Neuvedeno
Neuvedeno
08.12.2014 17:30

VÁNOČNÍ ZÁZRAK

Nový rodinný vánoční muzikál Janka Ledeckého opět v Divadle Broadway

Janek Ledecký se opět vrací do světa muzikálové tvorby. Po úspěšných muzikálech „Hamlet“ a „Galileo“ představí v Divadle Broadway vánoční romantický příběh „Vánoční zázrak“, který bude doprovázen známými Jankovými vánočními písněmi. Ledecký zároveň píše také libreto, na kterém s ním spolupracuje Jan Potměšil, dlouholetý scénárista a dramaturg České televize. Příběh je skutečně dojemný a nechybí v něm samozřejmě velká dávka lásky a vánoční atmosféry. „Určitě budeme potřebovat kapesníčky,“ podotkla kostýmní návrhářka Simona Rybáková. Janek Ledecký pak jen dodal, že na Vánoce samozřejmě vše dopadne dobře.

Hlavním hrdinou je sedmiletý Tomáš, který netuší, jak vypadají tradiční Vánoce. Ty jsou v rodině tabu! Tomáš se narodil totiž na Štědrý den, ale při porodu jeho matka zemřela. Proto místo Vánoc slaví jen narozeniny. To vše se má změnit, protože jeho otec Marek potká o letošních vánocích svojí studentskou lásku Veroniku a navíc dostane vysněnou práci od Radana, majitele developerské firmy. Jak dopadne láska Marka a Veroniky a dočká se Tomáš svých prvních Vánoc? A dočkáme se opravdového vánočního zázraku? Na to se budete muset jít podívat sami do Divadla Broadway…

V hlavní roli Tomáška vystoupí mladý talent Filip Antonio, jeho otcem bude Martin Dejdar, jehož lásku Veroniku si zahrají Linda Rybová a Markéta Plánková. Podnikatele Radana ztvární Marek Vašut. Dědu si zahrají Petr Štěpánek a Marian Labuda, babičku Naďa Konvalinková a Květa Fialová. Potrhlého a napůl šíleného bratra Marka bude hrát Aleš Háma.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce