VEČER LEGEND 12

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
16.11.2016 18:00
Palackého tř. 126
KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno
14.11.2016 17:30

VEČER LEGEND 12

Večer legend pořadové číslo 12! Středa 16. 11. 2016, Semilasso, Brno. Čeká na nás „květinový“ večer, který představí po 5 letech na jednom podiu nejlepší tribute bandy JANIS JOPLIN, JIMI HEDRIX,THE DOORS a LED ZEPPELIN! Přijďte si připomenout hudební revoluci ze 60. let den před výročím revoluce sametové!

Jako první na akci vystoupí skupina Janis Joplin revival v čele se zpěvačkou Táňou Poláčkovou. Kapela v Brně oslaví 20 let na scéně. Sál Semilassa rozproudí následně oblíbená brněnská revivalová formace The Myst, díky které nepřijdou zkrátka fanoušci Led Zeppelin. Bude to poslední koncert s jejich zpěvákem Štěpánem Axmanem. Dani Robinson svou hrou i pódiovou show uchvátil brněnské publikum již před 5 lety. Tento americký kytarista má za sebou v nedávné době například turné spolu s původním baskytaristou Jimi Hendrixe Billy Coxem. Večer uzavře autentický The Doors tribute Other Voices z Prahy.

Vstupenky jsou k dostání za 250 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích), na místě budou stát 290 Kč.

JANIS JOPLIN revival (CZ)
LED ZEPPELIN revival (CZ)
Myst JIMI HENDRIX revival (USA+CZ)
Stonefree Czech Experience THE DOORS revival (CZ) Other Voices

WWW.VECERLEGEND.CZ

Facebook profil akce

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce