VĚRA ŠPINAROVÁ & ADAM PAVLÍK BAND

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
04.10.2014 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
03.10.2014 23:30

Věra Špinarová je jednou z nejlepších a nejvýraznějších osobností českého popu a rocku a léta je právem stálicí naší rockové i populární hudby. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let.
Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice.
Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany.
Na koncertech uslyšíte ty nejznámější hity: Meteor lásky, Bílá Jawa 250, Valentino, Raketou na Mars, A já tě závidím, To máme mládež, Andromeda, Fernando, Být sluncem na tvých víčkách nebo Kouzlo bílejch čar. A samozřejmě největší hit, Jednoho dne se vrátíš z filmu Tenkrát na Západě.
www.spinarova.cz

03.11.2014 19:00 (Po) KD PEKLO, Pobřežní 10, Plzeň
A v Plzni jedna z největších tuzemských zpěvaček vystoupí v dvouhodinovém koncertu nejen za doprovodu kapely Adam Pavlík Band, ale též se smyčcovým kvartetem členů Janáčkovy filharmonie Ostrava.
www.mediaproductionmusic.cz

ZTP/P info

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Zář.
24

POKÁČ

O2 arena ( Praha )

Vstupenky