Vím, že víš, že vím

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
09.12.2015 19:00
Neuvedeno
Neuvedeno
07.12.2015 18:30

Renato Giordano a Rodolfo Sonego
VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM…
hořkosladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství

Hrají:
Fabio Bonetti Michal Dlouhý     
Livia Bonettiová, jeho manželka Simona Stašová      
Veronika Bonettiová, jejich dcera Andrea Daňková
Cavalli, soukromý detektiv Vasil Fridrich nebo Petr Vančura

Nezdá se vám, že pořád víc víme všichni všechno?  Žena a muž.  Jeden z našich světů. Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět.                                                                                                                                         Vladimír Strnisko

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích  a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadle byla hra poprvé uvedena v roce 2012 v Římě v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce