WARMUP FESTIVALU SVOJŠICE 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
09.05.2014 22:00
Dlouhá 33
Klub ROXY, Dlouhá 33, Praha 1
07.05.2014 23:30

Marc Romboy a Henry Saiz na exkluzivním warm upu k festivalu Svojšice 9.5. v Roxy!


Henry Saiz (Esp), Marc Romboy (Ger), Lucca, Toky (Sk), Luke Sun (Ger), Džejár aka Roger Venzent a řada dalších vystupujících se představí na dvou pódiích v klubu Roxy v rámci exkluzivního warm upu k letošnímu ročníku open air festivalu Svojšice!
Ve spojení s 14. ročníkem festivalu Svojšice – Pardubice, který proběhne 20. – 21.6. 2014, si agentura DC Promo pro všechny příznivce elektronické hudby připravila druhý květnový pátek exkluzivní warm up v pražském klubu Roxy hned se dvěma zahraničními headlinery!


Prvním z nich je osobitý německý producent Marc Romboy, který se loni zapsal svým famózním vystoupením do paměti návštěvníků již zmiňovaného festivalu Svojšice. V rámci hudební produkce spolupracoval v minulosti s takovými jmény jako je Booka Shade, Kink, Dave Clarke či Ken Ishii. Marc byl jedním z nejlépe hodnocených vystupujích Festivalu Svojšice 2013. Jeho vystouepní v Roxy si nenechte ujít!


Druhým zahraničním headlinerem je charismatický Španěl – Henry Saiz, který se může pyšnit celou  řadou prestižních ocenění, mezi které patří Best Live Act, Best Compilation 2011, nebo Best Label v anketě Dj Mag Spain Awards 2012.


Kromě těchto umělců světového formátu se na main stagi představí domácí Lucca, slovenský techno matador Toky, německý Luke Sun, Džejár aka Roger Venzent a talentovaný Adam Jensen!


Druhé housové pódium bude patřit kultovní brněnské noci Elektra, kde vystoupí Vik, Fly, Kema a Robotech.

http://svojsice.cz/warmup.php

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce