ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
22.11.2014 12:00
U Zimního stadionu 4286
Sportovní hala Euronics, U Zimního stadionu, Zlín
21.11.2014 23:59

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK
X. ročník mezinárodního rockového festivalu v ČR!
Zlín – Sportovní hala Euronics, 22. listopadu 2014

Melodic metaloví EDGUY vyrazí s aktuální deskou Space Police a s monstrózní produkcí na celosvětové turné a jedinou zastávkou v ČR bude Zlín. EDGUY se svou kompletní pódiovou produkcí jsou první potvrzenou hvězdou Zimního Masters of Rock!
Dalším účinkujícím je kapela MORBID ANGEL. Mistři chaosu z Floridy se u nás zastaví v rámci Morbid Angel Covenant Europe 2014 Tour a i ve Zlíně oslaví 30. výročí vzniku kapely. 
A cappella metalový band VAN CANTO, složený z pěti zpěváků a bubeníka, má od února nový studiový počin Dawn of the Brave, který je už pátou deskou této party. 
Švédská melodic rocková šestice AMARANTHE má zatím dvě studiovky plné hitů, ovšem v polovině října vydá novinku, jejíž evropská premiéra se uskuteční zcela exkluzivně právě na Zimním Masters of Rock!
Pátým potvrzeným je americká ikona LIZZY BORDEN, která koncem 80. let nechyběla v žádném MTV’s Headbangers Ball. Na Zimním Masters odehraje premiérový koncert u nás a nálada v hale bude při divoké show a všech hitech přeplněná vzpomínkami na staré dobré osmdesátky.
Dále oznamujeme účast HEAVATAR, německé power metalové bandy založené Stefanem Schmidtem z VAN CANTO. Další členové jsou zkušení muzikanti David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE). Jména dalších účinkující se brzy dozvíte i od nás.

Vstupenky na jednodenní festivalový maraton seženete za super zaváděcí cenu 650,- Kč!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce