ZRNÍ + host KORBEN DALLAS /SK

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
04.03.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
03.03.2014 19:30

Nejen Mig 21, Chinaski a Vypsaná fixa dokážou bez problémů vyprodat Lucerna Music Bar. Minulý rok v září se to, pro nás trochu překvapivě, podařilo i kladenské kapele Zrní. Přízeň kritiků a neúnavné objíždění klubů a festivalů zabrali a kluci si tak mohou odškrtnout další milník v našlápnuté kariéře. 4. března se k nám vrací a sebou přivezou velice zajímavou slovenskou partu Korben Dallas.

Zrní
to je pět kluků, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat, kašlou na outfit, mají co říct a je jim spolu dobře. Vydali tři desky, ta poslední Soundtrack ke konci světa sklízela v roce 2012 velké úspěchy i na poli všemožných tuzemských žebříčků a cen včetně Objev roku 2012 Ceny Anděl.

Korben Dallas
Bratislavskou skupinu Korben Dallas založili v roce 2010 tři zkušení hudebníci ze slovenské alternativní scény. Hned v prvním roce své existence se představili na největším slovenském festivalu Pohoda.
V roce 2011 kapela vydala debutové album Pekné cesty, které vzniklo jako živá nahrávka z koncertu, na kterém kapelu posílil kytarista Chiki liki tu-a Ľubo Petruška. Antonín Kocábek z Týdne o albu napsal, že „prozrazuje vynikající instrumentální zázemí, schopnost příjemně si pohrávat s náladami i to, že nadhledu je tu víc než bezhlavá urputnost.” Pekné cesty byly nominovány na hlavní ceny slovenské alternativní scény Radio_Head Awards v kategorii Album roku – cena kritiků.
V roce 2012 kapela hodně koncertovala a odehrála také společné vystoupení s legendárním slovenským kytaristou Andrejem Šebanem. Druhé album kapely pod názvem Karnevalová vrána vyšlo v roce 2013 ve vydavatelství Slnko Records.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Pro.
21

NIGHTWISH

O2 arena ( Praha )

Vstupenky