BOSKOVICE 2014 – festival pro židovskou čtvrť

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
10.07.2014 17:00
Neuvedeno
Neuvedeno
09.07.2014 23:59

Ve městě na jižní Moravě vás opět čeká jedinečný festival s nezaměnitelnou atmosférou!

22. ročník festivalu pro židovskou čtvrť – Boskovice pořádá sdružení Unijazz ve spolupráci s městem Boskovice a rodinou Mensdorff-Pouilly

Návštěvníky čeká bohatý výběr koncertů nejrůznějších žánrů na několika scénách, divadla, filmové projekce, výstavy, autorská čtení, komentované prohlídky židovské čtvrti, výtvarné dílny, cyklovýlet, happeningy a další překvapení. Festival opět ovládne celé město!
Na hlavní scéně vystoupí mimo jiné maďarská kapela Korai Öröm a polští Akurat, z českých pak Nylon Jail, WWW Neurobeat + Fajt, na UNI scéně zahrají Petr Nikl, Kazety nebo Bratři Orffové, blues z Velké Británie přivezou Good Biscuits a ze Slovenska duo Erich Boboš Procházka & Marek Wolf, jazzovou scénu roztančí Los Quemados nebo Grim z Německa a mnoho dalších.
Divadelní představení na hradě budou letos zaměřena na tanec v nejrůznějších podobách a děti se opět mohou těšit na pohádky ve farské zahradě.
Filmové projekce v kině Panorama přinesou ve více než 20 blocích celovečerní filmy, dokumenty a studentské snímky, připravuje se filmový profil režisérky Věry Chytilové či Polské filmové odpoledne.
Příznivci výtvarného umění se mohou těšit například na průřez tvorbou Antonína Střížka a další zajímavý projekt připravuje se svými studenty katedry fotografie FAMU Jaroslav Bárta.
Odpočinkovou zónu na palouku před hradem i letos připraví kavárna Potrvá. Do pestrého hudebního a divadelního programu zařadí i odpolední sportovní aktivity, jako např. badminton, žonglování, volejbal a další.

www.boskovice-festival.cz

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce