ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – SHANGHAI NIGHTS

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
23.03.2014 16:00
Neuvedeno
Neuvedeno
23.03.2014 15:30

ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – SHANGHAI NIGHTS
čínský zázrak mezi včerejškem a dneškem


Nejlepší světová akrobatická show – ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – se opět vrací do České republiky s novým programem SHANGHAI NIGHTS, kterou tato mezinárodně divácky oblíbená produkce oslaví 25. výročí svého vzniku. A oslavy to budou velkolepé – Čínský národní cirkus slibuje svou nejvýpravnější a nejpropracovanější show. Jako vždy se ale můžete těšit především na špičkové dechberoucí výkony těch nejlepších čínských akrobatů, kteří vám předvedou umění s tradicí starší než 2000 let.


Nový program diváky zavede do Šanghaje – označované také za Paříž Orientu. Šanghaj byla od poloviny 20. století rychle se rozvíjejícím tavicím kotlíkem, ve kterém se mísily nejrůznější kultury, národnosti a projevy globální módy. Po tisíciletí nedotčená čínská kultura se zde postupně prostřednictvím tohoto ambiciózního přístavního města otevírala novému uspořádání světa. Vznikl tak zcela nový zázrak, který se svou rozmanitostí stal pro celou Čínu také ukazatelem na dlouhé cestě do nové doby.


Tato zvláštní epizoda čínských dějin se samozřejmě nezastavila ani před akrobacií. Tradice a inovace se spojovaly v mnoha čajovnách, velkých divadlech i v nechvalně známých varieté a na základě osvědčeného a tradičního umění tak vznikala nová forma projevu, které vedle nahlédnutí do cizí bohaté kultury byla i odrazem nové kulturní touhy člověka po volnosti.


Mladý soubor výjimečných artistů z Říše středu prezentuje tuto přeměnu také v aktuální show prostřednictvím svých osvědčených a jedinečných akrobatických sestav. Show bude situována do jednoho ze šanghajských barů, kde se před diváky v jedinečné atmosféře celý příběh odehraje. Vydejte se tedy s nejlepšími akrobaty z Asie na cestu plnou dojmů z cizí kultury a nechejte se okouzlit putováním mezi nejrůznějšími dobami a světy.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce