Cirk La Putyka: RISK!

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
03.10.2014 20:00
Ve Vaňkovce 2
Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, Brno
02.10.2014 23:59

Fenomenální Cirk LA PUTYKA poprvé v Richard Adam Gallery již 2. a 3. října

nové disciplíny, živá hudba, projekce, létající nože a sekyrky

Richard Adam Gallery vstupuje do nové sezony se zbrusu novým projektem! Rozšiřuje tak svou stěžejní (galerijní) činnost na pole dalších kulturních aktivit v rámci speciálního programu LIVING FACTOR(Y). Návštěvníci se tak mohou již od října těšit na koncerty, akce spojené s módou a designem, divadlo, tanec a další eventy, které jsou jako šité na míru jedinečnému prostoru bývalé slévárny. Právě vystoupení fenomenálního Cirku LA PUTYKA symbolicky otevře speciální řadu akcí, které pro rok 2014/2015 galerie připravila.
Do Brna se divadelníci chystají s mezinárodně obsazeným představením RISK!, které si od své premiéry vydobylo uznání u nás i v zahraničí. Představení RISK! je esencí fantazie a svobody pohybu v omezení, plné kontrastů, barev a emocí! Je možná závislost na risku? Představení souboru La Putyka dokáže, že ano.
Cirk La Putyka vystoupí v Richard Adam Gallery již 2. a 3. října, vždy ve 20 hodin. Nenechte si ujít jedinečné představení ve zcela nekonvenčním prostředí Richard Adam Gallery!

www.ragallery.cz 

“Cirk La Putyka do Risku dokázal přenést dávku imaginace a bláznivosti, zvláště v momentech, kdy reálně pracuje s tématem handicapu v centru celé jevištní akce. Jak již bylo předesláno, je to cirkus s velkým C.”
Philippe Faner, Le Provance, 3.2.2013

„Risk se La Putyce vyplatil. Nové představení oslňuje lehkostí a nevypočitatelností.“
Michal Zahálka, Hospodářské noviny, 20. ledna 2013

„Říká se, že kdo riskuje, vyhraje. A to tedy v případě tohoto, v pořadí již pátého projektu Cirku La Putyka opravdu platí!“ Johana Mücková, ČT24, 27. ledna 2013

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce