Darda

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.10.2014 19:00
Na Jezerce 1451, Praha 4 - Nusle
Divadlo Na Jezerce
11.10.2014 18:30

Dramatizace románu Darda spisovatelky Ireny Douskové, v hlavní roli s Bárou Hrzánovou, je první z novinek, které připravuje na novou sezónu Divadlo Na Jezerce.
„Velice se na práci na této inscenaci těším, stejně jako na spolupráci s Irenou Douskovou. A navíc znovu si zahrát postavu Heleny Součkové, která byla v inscenaci Hrdý Budžes žákyní základní školy a v Dardě je jí přes 40 let, je pro mne výzvou,„ říká Hrzánová, která na Jezerce hraje také Agátu v Gogolově komedii Ženitba a Štěpu v Petrolejových lampách Jaroslava Havlíčka.
Darda je volné pokračování Hrdého Budžese inscenovaného podle bestselleru spisovatelky Douskové. Režie se ujme Arnošt Goldflam, zkoušet se začíná 22. října a premiéru bude mít tato novinka před vánoci.
„Kromě Báry Hrzánové diváci uvidí Lenku Vlasákovou, Miluši Šplechtovou, Petra Vacka a další herce z Jezerky. Myslím, že se mají na co těšit,“ říká principál divadla Jan Hrušínský, jehož divadelní společnost letos slaví své 10. narozeniny a Darda bude její dvacátou šestou premiérou.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce