DIE HAPPY (GER): Unplugged Tour 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
18.10.2014 20:00
Národní 20
ROCK CAFÉ, Národní 116/20, Praha 1
17.10.2014 23:59

DIE HAPPY vydávají nové album. V létě zahrají na Masters, aby se v říjnu vrátili – s unplugged show!


Martu Jandovou a její skupinu čeká neobyčejný rok. DIE HAPPY, kteří letos slaví 20. výročí vzniku, vydávají na konci týdne – tento pátek 28. února – novou, osmou studiovku EverLove. V jejich třinácti skladbách se odráží fakt, že členové kapely spolu prožili polovinu svých životů, kterou strávili ve vzájemném přátelství stejně jako to, že Marta se vloni v srpnu stala mámou – nechal se slyšet bubeník Jürgen Stiehle. Ani tentokrát nebude nouze o echt rock, což z pozice koproducenta desky pohlídal Henning Rümenapp – kytarista GUANO APES.
Hity z alba EverLove, stejně jako starší oblíbené pecky DIE HAPPY si naživo poslechneme v klasickém rockovém setu na festivalu Masters od Rock ve Vizovicích.
Nedlouho nato, v sobotu 18. října, se DIE HAPPY do republiky vrátí, aby na pódiu pražského Rock Café, stylizovaného do scény útulného obývacího pokoje, odehráli unplugged show. Kvartet hudebně doprovodí několik hostů – Patrick Wieland na kytaru, Lutz Möller u piana nebo Tayfun Schulzke za bicími. Rockové skladby vystrojené do akustické večerní róby – to je slogan těchto koncertů…


Vstupenku na koncert DIE HAPPY Akustik Tour 2014 za zaváděcí cenu 400,- Kč si objednejte odsud nebo na libovolném prodejním místě Ticketportal.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce