Elements: Slam(Soma/Paragraph/GB)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
22.03.2014 22:00
Dlouhá 33
Roxy
18.03.2014 12:00

Tradiční klubovka House Elements mění v roce 2014 jméno na Elements, a to z důvodu rozšíření hudebního záběru i mimo „housové“ vody. Tento rok se tak můžeme těšit na legendární umělce, ale také nadějné dje a producenty hýbající v současnosti techno, house a tech-housovou scénou. Elements se tak otevírají širšímu publiku.
 
První z těchto legendárních jmen dorazí 22.března ze Skotska a nepůjde o nikoho menšího než zakladatele labelu Soma Records, producentskou a djskou dvojici Slam. Stuart McMillan a Orde Maikle aka Slam diktovali v posledních dvaceti letech směr techno scény ve Skotsku a vytáhli nahoru spoustu umělců díky jejich labelu. Soma Recordings label se tak stal synonymem kvalitní a undergroundové elektroniky, který i přes svůj celosvětový úspěch neklesl za celou dobu své existence k mainstreamové produkci.
 
Legendární dvojice Slam zremixovala snad každého od Daft Punku až po Underworld a mezi hosty jejich pravidelné SlamRadio show se objevily podobně zaměřené osobnosti jako Alan Fitzpatrick, Oscar Mulero nebo Gary Back. O djském skillu této dvojice není třeba diskutovat. Za 20 let své „praxe“ se stali residenty klubů The Arches & Sub Club v jejich rodném Glasgow a především v londýnském Fabricu.


Underground do ROXY jednoznačně patří a další kolo se koná už 22. 3. v rámci klubovky Elements.
town of Glasgow and Fabric in London).


Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Čer.
13

KISS

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
15

HARRY STYLES

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
22

PEARL JAM

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Čer.
28

SLIPKNOT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Srp.
25

SABATON

O2 arena ( Praha )

Vstupenky