Františkovo čarování s Majdou

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
02.11.2014 15:00
Sokolská 25
Kino Metropol, Sokolská 25, Olomouc
01.11.2014 23:59

FRANTIŠKOVO ČAROVÁNÍ S MAJDOU

Umělecká agentura Pragokoncert připravila pro děti z Olomouce a okolí vystoupení
Magdaleny Reifové a skřítka Františka z Kouzelné školky s programem
„Františkovo čarování s Majdou“.

Vystoupení je připraveno na neděli
2. listopadu v 15:00 hod. v sále Kina Metropol v Olomouci.

Františkovo čarování s Majdou je dětské představení volně navazující na oblíbený televizní pořad České Televize. Majda a její kamarád z Famfárie si v něm povídají a zpívají spoustu půvabných písniček o kamarádech, zvířátkách, moři, létání, zahrají si na piloty, školku, a taky se dozví „kampak teče voda z vany“. Součástí představení je skládačkový paraván, který se během představení proměňuje.
Můžeme se těšit na hodinový pořad, kde se střídají vtipné dialogy Majdy a Františka a jak název napovídá půjde o legrace spojené s mírným napětím, tak jak už to při čarování bývá. Pořad provázejí známé písničky které děti znají z Kouzelné školky a František se v našem představení neobjevuje pouze tak, jak ho děti znají na paravánu, ale překvapí své malé obdivovatele i u piána, v akváriu a v dalších neobvyklých pozicích a situacích.

Upozornění:
Děti do 2 let mohou sedět na klíně rodiče, tzn. dítě nemusí mít na představení samostatnou vstupenku. Dítě pak ovšem nemá nárok na sedadlo v sále a musí sedět po celou dobu představení na klíně.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce