JASNÁ PÁKA NO SEX NO DRUGS TOUR 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
10.10.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
09.10.2014 23:59

V pátek 10.10.2014 ve Zlíně zahraje legenda české nové vlny, skupina JASNÁ PÁKA se svým podzimním No Sex No Drugs Tour 2014. Na pódiu Masters of Rock Café to rozbalí osm hudebníků včetně Davida Kollera!! Kromě hitů kapela představí i své zbrusu nové album s názvem Černá deska.
Skupina Jasná Páka vznikla v roce 1981 a za necelé tři roky se stačila nesmazatelně zapsat do dějin českého rocku divokou energií a zlostným vzdorem, který k vyjádření nechuti ke komunistické normalizaci nepotřeboval žádná politická prohlášení. V původní sestavě kapely hráli: Michal Ambrož – kytara, zpěv, David Koller – bicí nástroje, zpěv, Vladimír Dáda Albrecht – zpěv, harmonika, Bohumil Zatloukal – kytara, zpěv, Jan Ivan Wünsch – basová kytara, Josef Janda – klávesy, Markéta Vojtěchová a Ivana Fraňová – zpěv. Po nechvalně známé oficiální kampani proti novovlným skupinám v březnu 1983 kapela zanikla, ale po půl roce se objevila v pozměněném složení jako Hudba Praha.
V roce 2008 u příležitosti otevření pražského multikulturního centra MeetFactory se Michal Ambrož a David Koller rozhodli skupinu jednorázově obnovit. Radost ze společného hraní vedla k reinkarnaci kapely. Role frontmana se ujal Petr Váša. kapelu dále tvoří Vladimír Zatloukal, Marta Minárik a Radovan Jelínek. Dnešními ukřičenými holkami z Páky – příznačný doprovodný vokál dívčího dua, ochranná známka kapely – jsou Pája Táboříková a Magdalena Krištofeková, Michalova dcera.
Dovedete si představit novou Jasnou Páku? Chcete být svědky mezigeneračního porozumění? Zbyl ve vás kus rebela, který má sem tam chuť přestat platit hypotéku a nepřikyvovat každé blbosti? Pak jste potenciálními příznivci Jasné Páky! Speciální host večera bude představen později!

www.jasnapaka.cz  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Lis.
8

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Lis.
9

KABÁT

O2 arena ( Praha )

Vstupenky