JEN POČKEJ ZAJÍCI! show na ledě

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
27.09.2014 14:00
Hynaisova 9a
Zimní stadion Olomouc, Hynaisova 9a
27.09.2014 13:30

JEN POČKEJ, ZAJÍCI! show na ledě
 Show uvádí MICHAL NESVADBA

 
Legendární postavičky Vlka a Zajíce z proslulého ruského animovaného seriálu JEN POČKEJ, ZAJÍCI ožijí již letos na podzim v nové show na ledě. Velkovýpravná podívaná pro celou rodinu vzniká v přímé spolupráci s Alexejem Kotěnočkinem, synem Vjačeslava Kotěnočkina, původního autora slavných postaviček a jejich příběhů. Světová premiéra proběhne 20. září 2014 v Praze.

 
Ceny vstupenek:
 Dospělí: 795, 595 a 395 Kč
 Děti do 12 let: 645, 445 a 295 Kč
 Každý návštěvník akce musí mít platnou vstupenku (pro dospělého). Sezení dětí na klíně dovoleno není.
 
V Olomouci jsou vstupenky do sektorů na sezení prodávány po řadách, ve kterých je volné sezení. V rámci zakoupené řady si tedy můžete sednout na libovolné volné místo.
 
www.jenpockejzajici.cz
 
Alexej Kotěnočkin pokračuje ve výrobě dalších dílů seriálu, pro tento projekt však vznikne zbrusu nové dobrodružství Vlka a Zajíce. Autorem scénáře podle Kontěnočkinova námětu je Jiří Sedláček, režie a choreografie se ujme František Blaťák, který již vytvořil úspěšnou show Mrazík na ledě.
 
Průvodcem děje show bude Michal Nesvadba, kterého dětské publikum může znát z populárního pořadu České televize Kouzelná školka.
 
Důležitou součástí show bude také hudba. Těšit se můžete na známé písně a motivy z původního seriálu, které doplní nová originální scénická hudba. Samozřejmostí jsou špičkoví kraslobruslaři a velká kouzelná výprava, která ohromí diváky všech generací. Diváky také čeká promítání animovaných spotů, které taktéž vzniknou na míru přímo pro tuto show.
 
Nenechte si ujít tuto novou show a buďte první, kdo uvidí oživlé legendární animované postavičky Vlka, Zajíce a jejich přátel!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce