KYLIE MINOGUE

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.10.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
19.10.2014 23:59

KYLIE OZNAMUJE EVROPSKÉ TURNÉ, V JEHOŽ RÁMCI SE 21. ŘÍJNA VRÁTÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY.
Kylie, jejíž první singl z nového alba obsadil o tomto víkendu 12. příčku hitparád, dnes oznámila termíny evropského Kiss Me Once Tour.


Koncertní turné bude zahájeno ve Velké Británii a bude zahrnovat 31 vystoupení v 15 zemích – včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku. Koncerty Kylie jsou proslulé a ani její Kiss Me Once Tour nebude výjimkou. Kylie na něm kromě novinek představí i to nejlepší ze své již dvě dekády trvající kariéry.


Zbrusu nové, již dvanácté studiové album s názvem ‚Kiss Me Once‘ vychází dnes, 17. března. Je to její první studiové album od roku 2010, kdy vydala titul ‚Aphrodite‘, a také její první album vydané u labelu Roc Nation Management. Výkonnými producenty byla sama Kylie a Sia Furler, více známá jen jako Sia, australská zpěvačka a skladatelka, která složila i titulní skladbu alba. Na albu se dále spolupodíleli Pharrell Williams, který napsal a produkoval skladbu ‚I Was Gonna Cancel‘, Ariel Rechtshaid (Haim) na skladbě ‚If Only‘, MNEK na ‚Feels So Good‘ a Greg Kurstin na bonusové skladbě ‚Sleeping With The Enemy´.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce