Lord of the Dance – Dangerous Games

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
31.10.2015 20:01
Českomoravská 2345/17
O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha
29.10.2015 20:01

Spektakulární nové nastudování tradičního mistrovského díla, které Michael Flatley premiérově předvedl 3. září 2014 v londýnském Palladiu, vyráží do světa.

Geniální Michael Flatley, jenž proslavil irský tanec po celém světě, se po 20 letech vrací s Lord of the Dance „Dangerous Games“. Divákům se představí zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy doznaly vzrušující proměny, která do jisté míry reflektuje transformaci dnešního světa. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je sice Don Dorcha i jeho stoupenci mnohem mocnější a temnější než dříve, ale i Pán Tance vládne ještě silnější pozitivní energií. Podaří se mu i tentokrát v souboji zvítězit? Jiný souboj, tentokrát o lásku Pána Tance, jehož ztvárňují fantastičtí Flatleyho nástupci (v Palladiu to byl James Keegan), mezi sebou svádějí krásná Saoirse a uhrančivá Morrighan. Diváci nezůstanou ochuzeni ani o působivé písně půvabné zpěvačky nebo o strhující melodie v podání sexy houslistek.

V dojemné filmové scéně provede Michael Flatley ztvárněný 3D hologramem diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, kdy předává svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům.

Nákup s kódem O2 Extra – ZDE!

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce