MARILYN MANSON

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
12.08.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
11.08.2014 23:59

Samozvaný ‘God of Fuck’ Marilyn Manson oznámil na srpen koncert v Praze

10 alb, 3 nominace na Grammy, řada bývalých členů kapely, plnej náklaďák cover verzí a víc kontroverzí než sám ďábel – to je Marilyn Manson, který 12.srpna ve velkém sále Lucerny odehraje show, která vám srazí hlavu. Skandální kapela, která mnohokrát musela čelit kritice a odmítání ze strany církve, přes sdružení rodičů až po vysoké politiky, v poslední dekádě výrazně změnila svoje směřování. Kontroverze z let devadesátých je nenávratně pryč a dění kolem kapely se soustřeďuje na frontmana, jehož jméno je identické s názvem kapely.
Comeback z roku 2012 přinesl i zatím nejnovější, velmi dobře přijaté album Born Villain. Po jeho vydání následovalo velmi úspěšné a dlouhé turné, v rámci kterého vyprodal i pražskou Lucernu. Od té doby se začalo mluvit o novém albu, které bude podle Mansona velmi filmové.
Manson je filmovou kariérou zaměstnaný stále víc. V minulosti hrál v několika filmech,  teď ale rolí přibývá. V loňském roce se objevil v seriálu Californication po boku Davida Duchovnyho, poté si zahrál ve snímku Wrong Cops režiséra Quentina Dupieux, se kterým natáčí další film. Kromě menších rolí v jiných seriálech se začalo pracovat na dlouho očekávaném projektu Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, jehož scénář napsal právě Marilyn Manson a ve kterém má hrát hlavní roli. Jde o oživený projekt z roku 2005. Manson nabídl režii Rogerovi Avarymu, který je známý spoluprací na scénářích slavných filmů Quentina Tarantina – Gauneři, Pravá Romance a Pulp Fiction. 

www.marilynmanson.com
www.facebook.com/marilynmanson
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce