MIRO ŽBIRKA: Vánoční Best of Video Tour 2014

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
20.11.2014 19:30
Neuvedeno
Neuvedeno
18.11.2014 23:00

Miro Žbirka odstartuje svoje turné Vánoční Best of Video Tour 2014 koncertem v Londýně, poté zavítá do devíti měst u nás a do šesti na Slovensku. Předprodej zahájen.

Miro Žbirka se po několikaměsíční odmlce vrací s novým koncertním projektem nazvaným Vánoční Best of Video Tour. Název si turné tak trochu vypůjčilo z připravované kolekce všech Žbirkových videoklipů, která by měla vyjít na podzim tohoto roku u Universal Music. Na všech koncertech Vánoční Best of Video Tour zazní největší hity dokreslené projekcemi sestavených z originálních klipů. Absolutní premiérou budou dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní informace z pozadí natáčení klipů.
Miro Žbirka k Vánoční Best of Video Tour dodává: „Těším se na tyto koncerty, protože i po tolika letech na pódiu opět zažiju něco nového, něco co jsme ještě nedělali. Video spojené s live hraním současně, tak aby se tyto dvě složky navzájem podpořily, to je to, o co nám jde, a doufám, že se to podaří. Na rozdíl od koncertů se symfonickým orchestrem, si spolu s kluky z kapely budeme moci dovolit trochu improvizovat a zbude i prostor na mluvené slovo. Protože tentokrát se nejedná o velké sportovní haly, těším se také na užší kontakt s publikem a intimnější atmosféru.“

25. 10.  Londýn
10. 11.  Teplice, Krušnohorské divadlo
12. 11.   Plzeň, Měšťanská beseda
13. 11.  České Budějovice, Divadelní sál Domu kultury Metropol
17. 11.  Brno, Janáčkovo divadlo
18. 11.  Zlín, Kongresové centrum
20. 11.  Prostějov, Dům kultury
21. 11.  Ostrava, Sál Gong – Dolní Vítkovice
23. 11.  Pardubice, Východočeské divadlo
25. 11.  Praha, Divadlo Hybernia
26. 11.  Praha, Divadlo Hybernia

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky a facebook Mira Žbirky

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce