MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU 2020

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
21.11.2020 18:30
Českomoravská 2345/17
O2 arena
31.10.2019 10:59

Z důvodu opatření proti šíření onemocnění Covid 19 byl zrušen prodej vstupenek na ME v judu a šampionát se bude konat bez divácké účasti.


Vracení vstupného bude probíhat podle toho, jak byla realizována platba:


1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.


2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Při vyzvednutí vstupenek na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou vrací vstupné automaticky centrální kancelář (ulice Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat.


b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (ulice Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat.


Vracení probíhá postupně a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.


UPOZORNĚNÍ: prodejní místa pro fyzické vrácení vstupenek jsou v současné době zavřená (včetně centrální kanceláře) a je potřeba vyčkat na zrušení omezení vydaných vládou ČR.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce