NAĎA URBÁNKOVÁ

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
06.11.2014 18:00
tř. 1. Máje
Dům armády, Divadelní sál, tř. 1. Máje, Olomouc
05.11.2014 23:59

Stálice českého hudebního nebe, držitelka pěti Zlatých slavíků vystoupí společně se skupinou Bokomara Luboše Javůrka. Během koncertu zazní hity jako Blonďák s červenou bugatkou, Závidím, Drahý můj, Houpání a mnohé další.
Když Naďa Urbánková nedávno přikývla na nabídku vydat desku s texty Jiřího Grossmanna, ukázalo se, že několik písní bude třeba nahrát nově. Její cesty se tak setkaly s kapelníkem Bokomary Lubošem Javůrkem.
Písně vznikaly v jeho studiu a ukázalo se, že Bokomara je dokáže zahrát moderně a zároveň s citem k původnímu tvaru, že Naďa Urbánková je interpretuje se směsí mladého elánu a muzikantskévyzrálosti a v neposlední řadě, že si s Bokomarou a jejím kapelníkem rozumějí i lidsky. Logicky přišla nabídka na několik společných koncertů. Ohlas u publika byl až překvapivě dobrý. Toto spojení se stalo hvězdami největších festivalů.
Postupně vznikají nové písně napsané speciálně pro Naďu Urbánkovou, která navíc využívá svých hereckých a moderátorských zkušeností a svým šarmem osloví všechny generace.
Nenechte si toto spojení ujít!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce