PAUL NOVOTNY /CAN/ & JAZZ GYPSY N TANGO

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
01.04.2014 21:30
Národní 20
Reduta Jazz Club, Národní 20
01.04.2014 17:30

REDUTA JAZZ CLUB
Národní 20, Praha 1
REDUTA JAZZ CLUB – PROGRAM

Pod vedením kanadského kytaristy Paula Novotného, je Jazz Gypsy N Tango vzrušujícím hudebním zážitkem, který evokuje genia loci různých míst po celém světě, kde Paul žil – ať už je to cikánská čtvrť v Praze, kde Paul vyrůstal nebo kosmopolitní duch většiny světových metropolí. Trio se opírá také o Virtuózního talentovaného houslistu Víta Nermuta, který je zběhlý jak v jazzu tak i ve vážné hudbě.

Basista Petr Tichý, jeden z nejlepších hráčů středoevropského jazzu spolu s Jazz Gypsy N Tango hraje směsici moderního jazzu, tanga Nuevo, Gypsy jazzu, flamenca a Latinské hudby – to vše podávané s ohněm, vášní a elegancí.

Led by Canadian guitarist Paul Novotny, the music of Jazz Gypsy N Tango is an exciting musical mélange that evokes the genius loci of the various places around the world where Paul has lived – be it the Gypsy neighborhood in Prague where Paul grew up, the cosmopolitan spirit of the most Word metropolies. Relying on the virtuosic talents of violinist Vit Nermut, who is proficient in both jazz and classical music, and bassist Petr Tichy, one of the best players on the Central European jazz scene, Jazz Gypsy N Tango plays a potpourri of modern jazz, tango nuevo, G ypsy jazz, flamenco, and Latin music – all served with a fiery passion and flair.

www.jazz-gypsy-n-tango.eu

 

 

 

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce