Petr Hapka žije!

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
25.11.2015 20:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
02.11.2015 20:00

PETR HAPKA ŽIJE!

 

Hudba P.Hapky dodala svým charakteristickým způsobem emoce divadelním představením O.Krejči, filmům K.Kachyni, J.Herze nebo J.Jakubiska. Jeho šansony zpívali ti, kteří vytvářeli dějiny české a slovenské písně posledního půlstoletí.

Textař M.Horáček, Hapkův dlouholetý tvůrčí partner, je přesvědčený, že odchodem velkých skladatelů působení jejich děl nekončí, že žijí a čekají na nová provedení a nové interpretační výklady, která osloví nejen dosavadní příznivce, ale budou si nacházet i ty nové. V tom smyslu proto i P.Hapka žije dál a je možné se s ním setkávat.

Do roka a do dne po Hapkově odchodu M.Horáček takové setkání připravil a sám je osobními vzpomínkami na třicetiletou spolupráci uvede. Na pódiu uvítá osmdesátičlenný Český národní symfonický orchestr a také vynikající sólisty, např. P.Maláska, aby zahráli Hapkovy filmové melodie, a také zvolil 10 mimořádných interpretů, aby zazpívali jeho písně – nejednou v jiné podobě, než je známe.

Vystoupit v rámci večera potvrdili J.Nohavica, L.Bílá, V.Dyk, J.Kirschner, A.Langerová, O.Ruml, F.Segrado, L.Nová a S.Tobias.

Koncert nazvaný „Petr Hapka žije!“ se odehraje večer 25.11.2015 od 20:00 v O2 areně v Praze.

Tisk.zpráva
Pokyny pořadatele
ZTP/P VYPRODÁNO 

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Zář.
20

ELÁN 70

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Zář.
21
Vstupenky
Říj.
11

PETER BENCE

O2 arena ( Praha )

Vstupenky