RICHIE KOTZEN (USA)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
23.09.2014 20:00
Koněvova 219
NOVÁ CHMELNICE, Koněvova 219, Praha 3
22.09.2014 23:59

Ozzy a potkan presents
RICHIE KOTZEN (USA)

Richie Kotzen
, jeden z nejlepších kytaristů na světě, a hlas, který se vyrovná nejlepším zpěvákům rocku či soulu a výborným textařům, měl ve světě hudby neuvěřitelnou cestu. Od sólové dráhy, přes metalové POISON, jazzové VERTÚ, rockové MR. BIG.
Kotzen vydal více než 22 alb. Richie produkuje i nadále skvělé vlastní nahrávky a jezdí na turné po celém světě, hraje na velkých stadionech, festivalech a v klubech.
V roce 2006 Kotzen jako sólový umělec otevíral koncerty legendární skupiny ROLLING STONES na jejich turné po Japonsku. Hrál i s jinými známými muzikanty jako Gene Simmons ze skupiny KISS a Kean Reeves se skupinou DOGSTAR. 
Richieho vždy naleznete v knížkách, časopisech a webech jako jednoho z nejlepších světových kytaristů. Je jedním z mála umělců, kteří byli odměněni ne jedním, ale dvěma vlastními modely kytar. Jedna z nich, kytara Kotzen Telecaster, byla opakovaně nejlépe prodávaným modelem kytary pro značku FENDER JAPAN.
Současná hudba Richieho Kotzena je směsí rocku, blues, soulu, plná procítěných melodických motivů. Je to vynikající a všestranný kytarista a snad ještě lepší zpěvák a skladatel!


www.richiekotzen.com 
www.ozzyapotkan.cz
www.novachmelnice.cz  

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce