SHADOWBOX 15th Anniversary w/ DELTA HEAVY(UK)

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
16.05.2014 22:00
Dlouhá 33
Roxy
12.05.2014 22:00

Praha, 3.4. 2014 – Legendární crew SHADOWBOX oslaví v květnu 15 let a doporučujeme držet si klobouky a narozeninové čapky, protože pofičíme z kopce! Kromě kompletní SHADOWBOX crew na obou stagích, vystoupí londýnská úderná dvojka Delta Heavy, oxfordský projekt Total Science a MC Dynamite.Vše nejlepší ! 

EVENT:  Facebook

Delta Heavy aka Ben Hall a Simon James se na scéně objevili jako přízrak v roce 2009 se singlem Galaxy (Viper Rec). Od tohoto momentu se o ně začaly prát labely a vítězně z toho vyšel Andyho RAM, na kterém brzy vydali údernou bassovou dvojku Overkill a Hold Me. V roce 2012 vyšlo EPčko Down The Rabbit Hole s tracky přísnějšími než sousedova vrtačka v čele se singlem Get By. Produkce Delta Heavy nejde zavřít do škatulek, i když nejvíc bychom se trefili pojmenováním bass music. Tracky od 110 do 175 BMP dokážou roztrhat nejeden parket stejně jako kvalitní remixy vyžádané od desítek top producentů. Nejznámějším z nich je remix pecky Nero – Must Be the Feeling, který nasbíral na Youtube za 2 roky přes 8,5 miliónu shlédnutí. Respekt! 

Druhým headlinerem bude oxfordská povedená dvojka Total Science, která to spolu táhne už od roku 1987. Nejdřív hardcore, hip hop a poté přesun k drum&bassové produkci pod názvem Funky Technicians a poté už Total Science. Mají za sebou úctyhodných 7 alb a desítky releasů, kompilací a remixů na snad všech existujících labelech. Svou produkci vydávají ovšem na vlastním labelu C.I.A., kde najdeme tracky i dalších liquidových kouzelníků jako Calibre, Lenzman nebo Zero T. Ozajstný liquid dnb tak, jak jsme u Shadowboxu zvyklí. 

Špičkové headlinery doplní kompletní Shadowbox crew ve složení Koogi, Akira, Anakin, Bifidus Aktif, Nitrous, 2K, Sweg, M4Y4, Panorama, Rudeboy, Honey T a celou nocí provede Master of Ceremony MC Dynamite.

Přijďte pogratulovat Shadowboxu ve velkém stylu!

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce
Čer.
3

ROD STEWART

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Zář.
20

ELÁN 70

O2 arena ( Praha )

Vstupenky
Zář.
21
Vstupenky