SOULFLY /BRA

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
18.06.2014 20:00
Neuvedeno
Neuvedeno
17.06.2014 23:59

Max Cavalera – mystický šaman, protestní zpěvák, revoluční hrdina, každodenní metalhead, vášnivý konzument heavy metalu ve všech jeho podobách, manžel, otec, vůdce, skladatel… Cavalera je kmenovým náčelníkem celé generace fandů od jihoamerických slumů po Rusko. Všude, kde jsou pošlapána lidská práva, se písničky SOULFLY stávají hymnou. Max Cavalera je také jedním z nejplodnějších hudebníků. Hraje v CAVALERA CONSPIRACY, kde se Max spojil se svým bratrem a kolegou z kapely Igorem Cavalerou. Existovali NAILBOMB, kde Max spolupracoval s Alexem Newportem z FUDGE TUNNEL, kde hráli členové DEAD KENNEDYS, FRONT LINE ASSEMBLY, BIOHAZARD a NEUROSIS. Chystá se kapela se členy THE DILLINGER ESCAPE PLAN, MASTODON a THE MARS VOLTA. A Max samozřejmě založil SEPULTURU a natočil s nimi jejich magnum opus Roots.
SOULFLY začali hrát a nahrávat ihned po Maxově odchodu ze Sepultury. Jejich debutu Soulfly se prodalo jen v USA 500 000 kusů. Na svých sedmi albech a během těch mnoha let se Max setkal a spolupracoval s nejdůležitějšími osobnostmi tvrdé hudby. Loňské album Savages představuje dalši milník v kariéře kapely, kterou tvoří kytarista Marc Rizzo, basák Tony Campos (Static X, Ministry, Prong) a Maxův jedenadvacetiletý syn Zyon. Savages taví ty nejbrutálnější a nejtvrdší komponenty, které vytvářely každou desku v historii SOULFLY. Savages má tribální tah, je tam ale také thrash metal a, zatímco CAVALERA CONSPIRACY nabídli desky s krátkými punkovými explozivními skladbami, připomene svou výpravností  starší METALLICU. 
“Líbí se mi název »Savages« – Divoši, říká Max. Mám rád krátká a silná slova jako ‘Primitivní’, ‘Kořeny’, ‘Vzestup’,” vysvětluje Max. “Tentokrát je to o lidech. Máme internet a létáme na Mars, ale pořád si řežeme hlavy a vyhazujeme do vzduchu maratóny. Jsme pořád divoši.” Jak divoké jsou jejich koncerty si asi umíte představit. Pokud ne, není nic lepšího, než si to vyzkoušet na vlastní kůži 18. června.

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce