W5: Legends in Prague

POZOR ! Tato akce již proběhla a nelze na ní zakoupit lístky. Jiný termín?
08.10.2016 18:00
Českomoravská 2345/17
O2 arena
06.10.2016 18:00

Sobota 8. října 2016 se pro většinu milovníků a vyznavačů bojových sportů v České republice stane významným svátkem. V hlavním městě České republiky se totiž odehraje turnaj „Legends in Prague“, který je součástí prestižní světové série W5. Tato celosvětově známá organizace ve spolupráci s českými organizátory připravuje pro české fanoušky opravdové lahůdky v podobě zápasů, ve kterých proti sobě nastoupí ty největší české hvězdy kickboxu proti evropské a světové špičce.


V O2 areně, druhé největší hokejové hale v Evropě, se představí jak legendy, které stály u zrodu obrovské popularity kickboxu ve světě, tak nadějní mladí zápasníci z několika různých zemí i velká světová jména současného profesionálního kickboxu. Největším lákadlem na startovní listině budou bezesporu titulové zápasy v těžké a supertěžké váze, ve kterých se za Českou republiku představí legendární Ondřej Hutník a neméně populární Tomáš Hron.


Nárok na dětskou a studentskou slevu může být validován při odbavení a držitel vstupenky musí doložit svůj nárok předložením dokladu totožnosti (OP, index, Opencard apod.).


Tisková zpráva
Pokyny pořadatele

INFO ZTP/P

Další termíny

Další termíny této akce nejsou nabízeny.

Podobné akce